Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 1118213 - SUNEA 50 CSI IO 50/12 VVF 3M U
Δυνατότητα χειρισμού της τέντας με το χέρι, αν υπάρξει διακοπή ρεύματος.
Ηλεκτροκίνηση για όλους τους τύπους τεντών με επιλογή χειροκίνητης λειτουργίας
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| io | 5 χρόνια | |
Άλλα προϊόντα που μπορεί να σας ενδιαφέρουν
Πλεονεκτήματα
ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΤΕΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Ένα στάνταρ μοτέρ για τέντες με ή χωρίς κασέτα.
ΑΝΤΟΧΗ ΣΕ ΒΛΑΒΕΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ
Σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, τα τελικά όρια του μηχανισμού διατηρούνται στην μνήμη < 2 λεπτά.
Σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, τα τελικά όρια του μηχανισμού υπολογίζονται αυτόματα εκ νέου > 2 λεπτά.
Λειτουργεί την τέντα με μανιβέλα σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΕΝΤΩΝ
Μεγάλη διάρκεια ζωής του προϊόντος χάρη στη λειτουργία "Back release".
Το τέντωμα του υφάσματος διατηρείται στα ίδια επίπεδα με την πάροδο του χρόνου, χωρίς να δημιουργούνται χαλαρώσεις.
ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ
Άψογο τέντωμα του υφάσματος με τη λειτουργία "Back Impulse".
ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ
ενσωμάτωση χωρίς σφάλματα χάρη στο σύστημα EMS2, Γρήγορη σύζευξη των τηλέχειριστηρίων και των διακοπτών τεχνιλογίας io-homecontrol (πρωτόκολλο αμφίδρομης επικοινωνίας).
ΣΊΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΙΕΥΚΟΛΎΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΉ ΖΩΉ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΏΝ ΣΑΣ,
χάρη στον έξυπνο έλεγχο του διακόπτη Tahoma
- Ελέγξτε τον εξοπλισμό με ένα smartphone ή έναν φωνητικό βοηθό.
- Κλείστε ή ανοίξτε όλες τις οθόνες του σπιτιού με ένα μόνο κλικ.
Τι είναι το αποτύπωμα άνθρακα;
Το αποτύπωμα άνθρακα υπολογίζει τις εκπομπές αερίων θερμοκηπίου σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος, από την εξαγωγή πρώτων υλών έως το τέλος της ζωής του. Αυτός ο υπολογισμός γίνεται σύμφωνα με ένα αναγνωρισμένο διεθνές πρότυπο (ISO 14025) και ελέγχεται εξωτερικά από την Bureau Veritas
*Το αποτύπωμα άνθρακα αντιστοιχεί σε μια συγκεκριμένη εμπορική αναφορά. Παρακαλώ ανατρέξτε στο αντίστοιχο Ecopassport PEP.
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Ένας κινητήρας για όλους τους τύπους τέντας, με ή χωρίς κασέτα.
Χρησιμοποιήστε την επιλογή χειροκίνητης λειτουργίας για τη χρήση της τέντας σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ
Σε περίπτωση διακοπής ρεύματος, ο μηχανισμός σας δίνει την δυνατότητα να μετακινήσετε την τέντα σας και χειροκίνητα χωρίς κόπο.
Μετά την επαναφορά του μηχανισμού στο ρεύμα, καμία αποθηκευμένη ρύθμιση δεν χάνεται και όλα λειτουργούν οπως πριν (100% ηρεμία για τον τελικό χρήστη)
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ ΤΗΣ ΤΕΝΤΑΣ
Τέλειο κλείσιμο της κασέτας για την προστασία του υφάσματος από τη μούχλα
Το ύφασμα δεν βρίσκεται μόνιμα σε υπερβολική τάση, επιμηκύνοντας με αυτό τον τρόπο τον χρόνο ζωής του
Το τέντωμα του υφάσματος διατηρείται στα ίδια επίπεδα με την πάροδο του χρόνου, χωρίς να δημιουργούνται χαλαρώσεις (κατάλληλο για τέντες με κασέτα και πτυσσόμενους βραχίονες)
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ
Αυτόματη διαχείριση με αυτοματισμό ήλιου
ΠΡΟΣΤΑΣΊΑ ΑΠΌ ΤΟΝ ΆΝΕΜΟ
Αυτόματη προστασία από τον άνεμο χάρη στη συμβατότητα του αισθητήρα ανέμου
ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ
Δημιουργήστε τη δική σας ατμόσφαιρα κάθε ώρα της ημέρας χάρη στη συμβατότητα που σας παρέχουν οι λύσεις φωτισμού
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΕΞΥΠΝΕΣ ΤΕΝΤΕΣ ΜΕ ΤΟ TAHOMA
Ελέγξτε απομακρυσμένα όλες τις συνδεδεμένες συσκευές σας μέσω της εφαρμογής για smart phones ή χρησιμοποιώντας έναν φωνητικό βοηθό
Ανοίξτε και κλείστε την τέντα σας με ένα μόνο κλικ
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
Act for green
Τεχνικές πληροφορίες
| Έγκριση |
|---|
|
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class I |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 3.1 kg |
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 720 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 90 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 100 mm |
| Ελάχιστη εσωτερική διάμετρος | 47 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος | 45 mm |
| Διάμετρος | 50 mm |
| Απόσταση θέσης στερέωσης | 684 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 868.250 MHz / 868.950 MHz / 869.850 MHz |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Χωρητικότητα μνήμης | 9 |
| Κατανάλωση κατά τη λειτουργία | 240 W |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 0.48 W |
| Ελάχιστη τάση | 195.5 V |
| Μέγιστη τάση | 255 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.1 A |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC - RGE 1 - 230V/50HZ |
| Κεραία | Ενσωματωμένη |
| Ταχύτητα | 12 rpm |
| Ροπή | 50 Nm |
| Τύπος μονάδας ρύθμισης ορίων | Ηλεκτρονικό |
| Χωρητικότητα του διακόπτη ορίων (στροφές) | 241 |
| Κλίμακα ισχύος | ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 37,5W ΕΩΣ 750W |
| Επαναληψιμότητα | < +/- 5 |
| Τύπος κεφαλής | CMO |
| Ενεργοποίηση θερμικού | 150 °C |
| Τύπος καλωδίου | VVF |
| Αφαιρούμενο καλώδιο | Yes |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΠΡΟ |
| Αριθμός κλώνων του καλωδίου | 3 |
| Βύσματα καλωδίου | ΑΠΟΓΥΜΝΩΜΕΝΟ |
| Τμήμα καλωδίων | 0.75 mm² |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 70 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 80 °C |
| Χρόνος θερμικού | 4 min |
| Σχήμα | ΣΩΛΗΝΩΤΟ |
| Επίπεδο θορύβου (dB) | 55 dB |