Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 1130334 - OXIMO 50 S AUTO IO 6/17 VVF 3M
OXIMO 50 S AUTO IO 6/17 VVF 3M
Ευκολία για τους εγκαταστάτες και τους συναρμολογητές:
- Set&Go io
- Μεγάλη ακρίβεια της χειροκίνητης ρύθμισης, ακόμη και με ρολά ύψους > 3 m
- Ευρεία γκάμα (για όλους τους τύπους και μεγέθη ρολών)
- ... και προφανώς Ø40 για να ταιριάζει και στα πιο μικρά ρολά
Έξυπνη ηλεκτροκίνηση για μικρά ρολά
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Οικιακό Ρολό | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| io | 5 χρόνια | |
Άλλα προϊόντα που μπορεί να σας ενδιαφέρουν
Πλεονεκτήματα
Εύκολη χρήση, ιδανική λύση για όλα τα ρολά:
- Καμία συντήρηση
- Αναπροσαρμογή των αυτόματων τελικών ορίων
- Γρήγορες και εύκολες ρυθμίσεις από τα χειριστήρια
- Αυτόματες ή χειροκίνητες ρυθμίσεις ορίων
Προστιθέμενη αξία:
- Αναβάθμιση της αξίας της εγκατάστασης, δυνατότητα προσθήκης επιπλέον τηλεχειριστηρίων και αυτοματισμών
Άνεση:
- Επιλέξτε τη δική σας αγαπημένη θέση
- Κεντρική εντολή
- Προστασία από τον ήλιο
Προστασία ρολού:
- Somfy Drive Control: Αύξηση της διάρκειας ζωής του ρολού, χάρη στο Somfy Drive Control
- Ασφαλής διακοπή της κίνησης του ρολού σε περίπτωση εμποδίου, για προστασία του τελικού προϊόντος
- τωση παγοποίησης στην τελική οριακή θέση προς τα κάτω
Ασφάλεια:
- Με χρήση δεστρών ασφαλείας, το ρολό "κλειδώνει" στο κάτω όριο για επιπλέον ασφάλεια.
- Προσομοίωση παρουσίας
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Ιδανική λύση για όλα τα ρολά:
- με δέστρες ασφαλείας ή απλά τσέρκια, με ή χωρίς στόπερ
- Ακριβείς χειροκίνητες ρυθμίσεις
Έξυπνη λύση, με πολλά πλεονεκτήματα για τους τελικούς χρήστες:
Έξυπνη λύση χάρη στα πλεονεκτήματα του ασύρματου πρωτοκόλλου io-homecontrol:
- Συμβατότητα και με όλα τα χειριστήρια io
- Μεγάλη εμβέλεια και ασφαλής ραδιομετάδοση
Νέα γενιά ηλεκτροκίνησης:
- Πολύ χαμηλά επίπεδα θορύβου
Βάρος (με τη συσκευασία) : 0.001 kg
Άνεση:
- Επιλέξτε τη δική σας αγαπημένη θέση
- Κεντρική εντολή
- Προστασία από τον ήλιο
Προστασία ρολού:
- Somfy Drive Control: Αύξηση της διάρκειας ζωής του ρολού, χάρη στο Somfy Drive Control
- Ασφαλής διακοπή της κίνησης του ρολού σε περίπτωση εμποδίου, για προστασία του τελικού προϊόντος
- τωση παγοποίησης στην τελική οριακή θέση προς τα κάτω
Ασφάλεια:
- Με χρήση δεστρών ασφαλείας, το ρολό "κλειδώνει" στο κάτω όριο για επιπλέον ασφάλεια.
- Προσομοίωση παρουσίας
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
Τεχνικές πληροφορίες
| Έγκριση |
|---|
|
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class I |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 1.3 kg |
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 367 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 63 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 63 mm |
| Ελάχιστη εσωτερική διάμετρος | 47 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος | 45 mm |
| Διάμετρος | 50 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 868.420 MHz |
| Αριθμός καναλιών | 9 |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Χωρητικότητα μνήμης | 12 |
| Κωδικοποίηση | Κυλιόμενος κωδικός 16 εκατομμύρια δυνατότητες |
| Κατανάλωση κατά τη λειτουργία | 90 W |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 0.39 W |
| Ελάχιστη τάση | 205 V |
| Μέγιστη τάση | 255 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.4 A |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC - RGE 1 - 230V/50HZ |
| Κεραία | Εξωτερική |
| Ταχύτητα | 17 rpm |
| Ροπή | 6 Nm |
| Τύπος μονάδας ρύθμισης ορίων | Ηλεκτρονικό |
| Χωρητικότητα του διακόπτη ορίων (στροφές) | 200 |
| Κλίμακα ισχύος | ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 37,5W ΕΩΣ 750W |
| Επαναληψιμότητα | +/- 5 |
| Τύπος κεφαλής | ΑΣΤΕΡΑ |
| Ενεργοποίηση θερμικού | 140 °C |
| Τύπος καλωδίου | VVF |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΠΡΟ |
| Αριθμός κλώνων του καλωδίου | 4 |
| Βύσματα καλωδίου | ΑΠΟΓΥΜΝΩΜΕΝΟ |
| Τμήμα καλωδίων | 0.75 mm² |
| Βάθος χωνευτού κουτιού | 1 mm |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 70 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 80 °C |
| Χρόνος θερμικού | 4 min |
| Σχήμα | ΣΩΛΗΝΩΤΟ |
| Επίπεδο θορύβου (dB) | 46 dB |