Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 1183057 - OREA 60 RTS 85/17 VVF 3M - UNI
το ηλεκτρονικό ασύρματο μοτέρ, το οποίο προστατεύει την τέντα κασέτας σας για χρόνια
ασύρματη λύση για όλους τους τύπους τεντών με κασέτα
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| RTS | 5 χρόνια | |
Πλεονεκτήματα
ΕΎΚΟΛΗ ΕΝΣΩΜΆΤΩΣΗ
Ένα μόνο μοτέρ για τέντα με κασέτα.
Ευρύ φάσμα : αφαιρούμενο καλώδιο
ενσωματωμένη κεραία
ΡΎΘΜΙΣΗ ΑΠΌ ΑΠΌΣΤΑΣΗ
Αυτόματο όριο άνω άκρου
Ρύθμιση ορίου κάτω άκρου με τηλεχειριστήριο
Οπτική ανατροφοδότηση του προϊόντος για την επιβεβαίωση κάθε βήματος ρύθμισης και προγραμματισμού
Προηγμένες λειτουργίες για την προσαρμογή του κινητήρα σύμφωνα με τις ιδιαιτερότητες των τεντών
ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ
Μεγάλη διάρκεια ζωής του προϊόντος χάρη στις ειδικές λειτουργίες της Somfy
Αυτόματη διακοπή σε περίπτωση κλειδώματος του σωλήνα
Τέλειο κλείσιμο της κασέτας
ΔΙΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΥΦΑΣΜΑΤΟΣ
Τέλειο τέντωμα του υφάσματος με τη λειτουργία "Back Impulse".
Τι είναι το αποτύπωμα άνθρακα;
Το αποτύπωμα άνθρακα υπολογίζει τις εκπομπές αερίων θερμοκηπίου σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος, από την εξαγωγή πρώτων υλών έως το τέλος της ζωής του. Αυτός ο υπολογισμός γίνεται σύμφωνα με ένα αναγνωρισμένο διεθνές πρότυπο (ISO 14025) και ελέγχεται εξωτερικά από την Bureau Veritas
*Το αποτύπωμα άνθρακα αντιστοιχεί σε μια συγκεκριμένη εμπορική αναφορά. Παρακαλώ ανατρέξτε στο αντίστοιχο Ecopassport PEP.
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Το σημείο αναφοράς για τη μηχανοκίνητη λειτουργία της τέντας κασέτας σας για την αυτόματη διαχείριση της ηλιοπροστασίας σας.
Βάρος (με τη συσκευασία) : 5.03 kg
ΑΠΛΟΤΗΤΑ
Προσιτή λύση για να ηλεκτροκινήσετε την τέντα σας χωρίς κόπο
Μετακινήστε την τέντα σας στην αγαπημένη θέση "my" με ένα μόνο πάτημα.ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΤΗΣ ΤΕΝΤΑΣ
Το ύφασμα δεν βρίσκεται μόνιμα σε υπερβολική τάση, επιμηκύνοντας με αυτό τον τρόπο τον χρόνο ζωής του
Το τέντωμα του υφάσματος διατηρείται στα ίδια επίπεδα με την πάροδο του χρόνου, χωρίς να δημιουργούνται χαλαρώσεις
Ανθεκτικότητα της τέντας
Τέλειο κλείσιμο της κασέτας για την προστασία του υφάσματος από τη μούχλα
Επιμηκύνετε τη διάρκεια ζωής της τέντας σας χρησιμοποιώντας ένα αισθητήρα ανέμου για προστασία από τις καιρικές συνθήκες.ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΗΛΙΟΥ
Προστατέψτε την αυλή και το εσωτερικό σας όλη την ημέρα. Αυτόματη διαχείριση με αισθητήρα ή τηλεχειριστήριο.
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
Act for green
Τεχνικές πληροφορίες
| Έγκριση |
|---|
RCM
|
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class I |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 5.03 kg |
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 734 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 63 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 63 mm |
| Ελάχιστη εσωτερική διάμετρος | 60 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος | 58 mm |
| Διάμετρος | 60 mm |
| Απόσταση θέσης στερέωσης | 717 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 433.420 MHz |
| Αριθμός καναλιών | 12 |
| Κωδικοποίηση | Κυλιόμενος κωδικός 16 εκατομμύρια δυνατότητες |
| Κατανάλωση κατά τη λειτουργία | 450 W |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 0.38 W |
| Ελάχιστη τάση | 207 V |
| Μέγιστη τάση | 253 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.8 A |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC - RGE 1 - 230V/50HZ |
| Κεραία | Ενσωματωμένη |
| Ταχύτητα | 17 rpm |
| Ροπή | 85 Nm |
| Τύπος μονάδας ρύθμισης ορίων | Ηλεκτρονικό |
| Χωρητικότητα του διακόπτη ορίων (στροφές) | 200 |
| Κλίμακα ισχύος | ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 37,5W ΕΩΣ 750W |
| Επαναληψιμότητα | < +/- 3 |
| Τύπος κεφαλής | ΑΣΤΕΡΑ |
| Ενεργοποίηση θερμικού | 140 °C |
| Τύπος καλωδίου | VVF |
| Αφαιρούμενο καλώδιο | Yes |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΠΡΟ |
| Αριθμός κλώνων του καλωδίου | 3 |
| Βύσματα καλωδίου | ΑΠΟΓΥΜΝΩΜΕΝΟ |
| Τμήμα καλωδίων | 0.75 mm² |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 70 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 80 °C |
| Χρόνος θερμικού | 4 min |
| Επίπεδο θορύβου (dB) | 66 dB |