Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
INTEG DC RTS REC - EN EL BG RU
Ref : 1870144 - INTEG DC RTS REC - EN EL BG RU
INTEG DC RTS REC - EN EL BG RU
Δέκτης 24 V RTS για κεφαλόδεσμο 25mm . μέγιστο ρεύμα : 1,3 A
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Εσωτερική σκίαση | ||
| Εγγύηση | ||
| 5 χρόνια | ||
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
- Δέκτης RTS 24V DC.
- Προορίζεται για ενσωμάτωση σε ράβδο κεφαλής.
- Κατάλληλος για τους περισσότερους τύπους ράγας, από 25x25mm.
- Συμβατό με LV25/LW25.
- Συμβατό με όλα τα συστήματα ελέγχου RTS, συμπεριλαμβανομένου του τηλεχειριστηρίου Modulis, του αισθητήρα ήλιου Sunis και του συστήματος ελέγχου Impressario.
150 mm
Βάθος (με τη συσκευασία) : 150 mm
Βάρος (με τη συσκευασία) : 0.03 kg
Τεχνικές πληροφορίες
| Δείκτης Προστασίας | IP 20 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class III |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Πάχος | 25 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 433.420 MHz |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 0.45 W |
| Ελάχιστη τάση | 20.4 V |
| Μέγιστη τάση | 26.4 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.3 A |