Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 1871062 - Amy 1 io + Fr C
Νέος σχεδιασμένος διακόπτης τοίχου 1 καναλιού για τον έλεγχο της αντηλιακής σας προστασίας
Ενσωματωμένος αισθητήρας εσωτερικής θερμοκρασίας, συνεργάζεται με το TaHoma® για να σας προσφέρει θερμική άνεση: Κάντε την επιχείρησή σας πιο διαφοροποιημένη χωρίς αλλαγές στην καθημερινή σας εργασία
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα / Κουρτίνα / Εξωτερική Περσίδα / Εξωτερική Κάθετη Ρολοκουρτίνα / Εσωτερική σκίαση / Φωτισμός / Οθόνη προβολής / Οικιακό Ρολό | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | Συμβατά πρωτόκολλα |
| io | 5 χρόνια | io |
Πλεονεκτήματα
Τοποθετήστε τον εαυτό σας ως πραγματικό συνεργάτη για να βοηθήσετε τους πελάτες σας να βελτιώσουν τη θερμική τους άνεση.
Όλοι οι επίτοιχοι διακόπτες Amy® 1 καναλιού ενσωματώνουν έναν αισθητήρα εσωτερικής θερμοκρασίας που συνεργάζεται με την Tahoma®. Συνδυαστικά, προσφέρετε στους πελάτες σας όλα τα πλεονεκτήματα της συνδεσιμότητας, προσφέρετε θερμική άνεση και ενεργειακή απόδοση όλο το χρόνο. Μπορείτε να βασιστείτε στην προεπιλεγμένη σκηνή "θερμική άνεση"
Μία εύκολη διαδικασία, ίδια κάθε μέρα - Όλα γίνονται αυτόματα χωρίς εσείς να χρειάζετε να κάνετε ή να προσθέσετε τίποτα άλλο
Τεχνογνωσία Somfy:
Ο ασύρματος διακόπτης Amy io, συνεργάζεται με όλη την γκάμα κινητήρων Somfy io
5 χρόνια εγγύηση
Ακολουθεί το πρότυπο "Act for Green"
Τι είναι το αποτύπωμα άνθρακα;
Το αποτύπωμα άνθρακα υπολογίζει τις εκπομπές αερίων θερμοκηπίου σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος, από την εξαγωγή πρώτων υλών έως το τέλος της ζωής του. Αυτός ο υπολογισμός γίνεται σύμφωνα με ένα αναγνωρισμένο διεθνές πρότυπο (ISO 14025) και ελέγχεται εξωτερικά από την Bureau Veritas
*Το αποτύπωμα άνθρακα αντιστοιχεί σε μια συγκεκριμένη εμπορική αναφορά. Παρακαλώ ανατρέξτε στο αντίστοιχο Ecopassport PEP.
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Νέος σχεδιασμένος διακόπτης τοίχου 1 καναλιού για τον έλεγχο της αντηλιακής σας προστασίας
Ενσωματωμένος αισθητήρας εσωτερικής θερμοκρασίας, συνεργάζεται με το TaHoma® για να σας προσφέρει θερμική άνεση: Κάντε την επιχείρησή σας πιο διαφοροποιημένη χωρίς αλλαγές στην καθημερινή σας εργασία
Βάθος (με τη συσκευασία) : 40 mm
Ύψος (με συσκευασία) : 89 mm
Ασύρματος διακόπτης
Ενσωματωμένη μπαταρία
Πλαίσιο
Πλάκα τοποθέτησης
2x ταινία διπλής όψης
Φυλλάδιο ασφαλείας
1 Οδηγός χρήσης
Εύκολη προσαρμογή στο χώρο σας:
Διακριτικός σχεδιασμός που ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση, εύκολο στη χρήση
Βελτιώστε τη θερμική σας άνεση:
Συνδυάστε τους μηχανισμούς και τους αυτοματισμούς μαζί με το TaHoma για να αναβαθμίσετε ακόμα περισσότερο τον εξοπλισμό σας και να αποκτήσετε ένα προηγμένο και κλιμακούμενο αυτοματισμό για όλο το χρόνο.
Τεχνογνωσία Somfy:
Ο ασύρματος διακόπτης Amy io, συνεργάζεται με όλη την γκάμα κινητήρων Somfy io
5 χρόνια εγγύηση
Ακολουθεί το πρότυπο "Act for Green"
Συμβατότητες
Serv-e-Go
TaHoma pro by Somfy
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
Act for green
Τεχνικές πληροφορίες
| Έγκριση |
|---|
UKCA
|
| Δείκτης Προστασίας | IP 20 |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 0.046 kg |
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 84 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 84 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 15 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 868.300 MHz / 868.950 MHz |
| Αριθμός καναλιών | 1 |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 150 m |
| Ελάχιστη τάση | 2 V |
| Τύπος Μπαταρίας | CR2032 |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Τάση μπαταρίας | 3 V |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Άσπρο |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 48 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 60 °C |
| Προσαρμογή | PURE/ΛΕΥΚΟ |