Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
SOMFY PROTECT OUTDOOR SIREN
Ref : 2401491 - SYPROTECT OUTDOOR SIREN
SOMFY PROTECT OUTDOOR SIREN
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Συναγερμός | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| RTS | 5 χρόνια | |
Τεχνικές πληροφορίες
| Δείκτης Προστασίας | IP 43 |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 1.2 kg |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 220 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 55 mm |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Τύπος Μπαταρίας | LR20 |
| Τάση μπαταρίας | 1.5 V |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Άσπρο |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 45 °C |