Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 9016355 - EOLIS 3D WIREFREE IO - WHITE
EOLIS 3D WIREFREE IO - λευκό
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα / Εξωτερική Κάθετη Ρολοκουρτίνα | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| io | 5 χρόνια | |
Τι είναι το αποτύπωμα άνθρακα;
Το αποτύπωμα άνθρακα υπολογίζει τις εκπομπές αερίων θερμοκηπίου σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος, από την εξαγωγή πρώτων υλών έως το τέλος της ζωής του. Αυτός ο υπολογισμός γίνεται σύμφωνα με ένα αναγνωρισμένο διεθνές πρότυπο (ISO 14025) και ελέγχεται εξωτερικά από την Bureau Veritas
*Το αποτύπωμα άνθρακα αντιστοιχεί σε μια συγκεκριμένη εμπορική αναφορά. Παρακαλώ ανατρέξτε στο αντίστοιχο Ecopassport PEP.
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
- Ανίχνευση ανέμου σε 3 διαστάσεις
- Αποτελεσματική μέτρηση των επιπτώσεων του ανέμου στη δομή της τέντας με ανίχνευση οριζόντιων, κατακόρυφων και πλευρικών ταλαντώσεων. - Ειδοποίηση βλάβης
- Κάθε ώρα, αυτόματη αναδίπλωση της τέντας σε περίπτωση προβλήματος λειτουργίας του αισθητήρα. - Λειτουργία αυτόματης αποθήκευσης
- Αποφυγή τυχαίας αναδίπλωσης της τέντας κατά την αντικατάσταση των μπαταριών. - Ασφάλεια αποτυχίας
- Απενεργοποίηση εντολών άνεσης (π.χ.: από τους αισθητήρες ήλιου) εάν ο αισθητήρας ανέμου δεν λειτουργεί. - Διαισθητικός προγραμματισμός
- Απλά κουνήστε την τέντα για να καταγράψετε το όριο ευαισθησίας. - Έξυπνος αισθητήρας
- Ανακαλεί τις τελευταίες πληροφορίες για να προσαρμόσει τη συμπεριφορά του σε περίπτωση θυελλωδών ημερών (anti yo-yo effect).

Το Eolis 3D Wirefree io είναι ένα οικολογικά σχεδιασμένο προϊόν
Βάθος (με τη συσκευασία) : 25 mm
1 αισθητήρας
1 στήριγμα τοίχου
1 διπλή ταινία
2 ενσωματωμένη μπαταρία
Αποτελεσματικότητα προστασίας
- Καλύτερη προστασία ασφαλής τέντα από τον άνεμο
- Μετρά την επίδραση του ανέμου στην τέντα για ακόμα μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα αντί της ταχύτητας του ανέμου
Σε αρμονία με την τέντα σας
- Λεπτός σχεδιασμός για να ταιριάζει στη μπάρα φορτίου (διακριτή ενσωμάτωση), χωρίς καλωδίωση
- Διατίθεται σε 3 φινιρίσματα: λευκό, μαύρο και μπεζ
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
Act for green
Τεχνικές πληροφορίες
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Πάχος | 25 mm |
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 0.5 kg |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 38 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 38 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 868.950 MHz |
| Κεραία | Ενσωματωμένη |
| Τύπος Μπαταρίας | LR3 (AAA) |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τάση μπαταρίας | 1.5 V |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Άσπρο |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 80 °C |