Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Ref : 1049037 - MARINER 40/12 CSI RTS VVF 2,5M
Δυνατότητα χειρισμού της τέντας με το χέρι, αν υπάρξει διακοπή ρεύματος.
Ασύρματη λύση για όλους τους τύπους τεντών χωρίς κασέτα
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα / Οικιακό Ρολό | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| RTS | 5 χρόνια | |
Πλεονεκτήματα
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ: Δυνατότητα λειτουργίας της τέντας ή του ρολού με μανιβέλα σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
Μια ευέλικτη λύση ηλεκτροκίνησης για διάφορες εφαρμογές του σπιτιού.
ΕΥΚΟΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΟΡΙΩΝ: Πατώντας τα κουμπιά στην κεφαλή του κινητήρα.
ACT FOR GREEN: Αυτό το προϊόν φέρει την ετικέτα ACT FOR GREEN, μια πρωτοβουλία της Somfy για τη μείωση των περιβαλλοντικών επιπτώσεων των προϊόντων της σε 5 κριτήρια: κατανάλωση ενέργειας, πρώτες ύλες, ηλεκτρονικά εξαρτήματα, διάρκεια ζωής και συσκευασία.
Τι είναι το αποτύπωμα άνθρακα;
Το αποτύπωμα άνθρακα υπολογίζει τις εκπομπές αερίων θερμοκηπίου σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος, από την εξαγωγή πρώτων υλών έως το τέλος της ζωής του. Αυτός ο υπολογισμός γίνεται σύμφωνα με ένα αναγνωρισμένο διεθνές πρότυπο (ISO 14025) και ελέγχεται εξωτερικά από την Bureau Veritas
*Το αποτύπωμα άνθρακα αντιστοιχεί σε μια συγκεκριμένη εμπορική αναφορά. Παρακαλώ ανατρέξτε στο αντίστοιχο Ecopassport PEP.
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Κινητήρας για τέντα χωρίς κασέτα.
Χρησιμοποιήστε την επιλογή χειροκίνητης λειτουργίας για χειρισμό της τέντας σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
Βάρος (με τη συσκευασία) : 0.003 kg
Ηλεκροκινήστε την τέντα, το ρολό ή την ρολοκουρτίνα σας χωρίς κόπο.
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ: Δυνατότητα χειρισμού της τέντας ή του ρολού με μανιβέλα σε περίπτωση διακοπής ρεύματος.
ACT FOR GREEN: Αυτό το προϊόν φέρει την ετικέτα ACT FOR GREEN, μια πρωτοβουλία της Somfy για τη μείωση των περιβαλλοντικών επιπτώσεων των προϊόντων της σε 5 κριτήρια: κατανάλωση ενέργειας, πρώτες ύλες, ηλεκτρονικά εξαρτήματα, διάρκεια ζωής και συσκευασία.
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Παρουσίαση προϊόντος
Οδηγίες Εγκατάστασης
- LT CSI RTS arab EN FR ES Installation guide Κατεβάστε
- LT CSI RTS FR DE NL IT Installation guide Κατεβάστε
- Safety instructions for installation Κατεβάστε
- LT CSI RTS EN ES PT EL Installation guide Κατεβάστε
- LT CSI RTS DA NO FI SV Installation guide Κατεβάστε
- LT CSI RTS EN FR AR heb2 Installation guide Κατεβάστε
Act for green
Τεχνικές πληροφορίες
| Έγκριση |
|---|
|
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class I |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Βάρος προϊόντος χωρίς περιτύλιγμα | 3.21 kg |
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 774 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 90 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 100 mm |
| Ελάχιστη εσωτερική διάμετρος | 47 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος | 45 mm |
| Διάμετρος | 50 mm |
| Απόσταση θέσης στερέωσης | 759 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 433.420 MHz |
| Αριθμός καναλιών | 12 |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Χωρητικότητα μνήμης | 12 |
| Κωδικοποίηση | Κυλιόμενος κωδικός 16 εκατομμύρια δυνατότητες |
| Κατανάλωση κατά τη λειτουργία | 240 W |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 0.34 W |
| Ελάχιστη τάση | 207 V |
| Μέγιστη τάση | 244 V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.1 A |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC - RGE 1 - 230V/50HZ |
| Κεραία | Ενσωματωμένη |
| Ταχύτητα | 12 rpm |
| Ροπή | 40 Nm |
| Τύπος μονάδας ρύθμισης ορίων | Ηλεκτρονικό |
| Χωρητικότητα του διακόπτη ορίων (στροφές) | 34 |
| Κλίμακα ισχύος | ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 37,5W ΕΩΣ 750W |
| Επαναληψιμότητα | +/- 5 |
| Τύπος κεφαλής | CMO |
| Ενεργοποίηση θερμικού | 150 °C |
| Τύπος καλωδίου | VVF |
| Αφαιρούμενο καλώδιο | Yes |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΠΡΟ |
| Αριθμός κλώνων του καλωδίου | 3 |
| Βύσματα καλωδίου | ΑΠΟΓΥΜΝΩΜΕΝΟ |
| Τμήμα καλωδίων | 0.75 mm² |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -25 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 70 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 80 °C |
| Χρόνος θερμικού | 4 min |
| Σχήμα | ΣΩΛΗΝΩΤΟ |
| Επίπεδο θορύβου (dB) | 55 dB |
| Πλάτος τελικού προϊόντος | 4 mm |