Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
Wind Sensor Eolis RTS
Ref : 1816067 - EOLIS SENSOR RTS 5M WHITE CABL
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα / Εξωτερική Κάθετη Ρολοκουρτίνα | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| RTS | 5 χρόνια | |
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
Ραδιοαισθητήρας ανέμου για τέντα, οθόνη και EVB.
Ανίχνευση ανέμου χάρη στο ανεμόμετρο, ανεβάζει αυτόματα την τέντα αν ο άνεμος ξεπεράσει ένα όριο που έχει προκαθοριστεί από τον εγκαταστάτη.
Καλώδιο έως 5 μέτρα.
Εύκολη ρύθμιση χάρη στο ποτενσιόμετρο .
Εύκολος προγραμματισμός χάρη στις ενδείξεις LED.
Πλάτος (με συσκευασία) : 160 mm
Βάθος (με τη συσκευασία) : 175 mm
Ύψος (με συσκευασία) : 325 mm
Προστασία
- Προστασία του τελικού προϊόντος για μεγαλύτερη ασφάλεια της τέντας, της οθόνης και του EVB από τον άνεμο
- Βελτιστοποιημένη σχεδίαση για την ακριβή μέτρηση της ταχύτητας του ανέμου
- Γρήγορη αντίδραση : μετά την εμφάνιση του ανέμου 2 δευτερόλεπτα
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Οδηγίες Εγκατάστασης
Τεχνικές πληροφορίες
| Δείκτης Προστασίας | IP 34 |
| Κατηγορία μόνωσης | Class II |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Μήκος χωρίς περιτύλιγμα | 236 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 115 mm |
| Ύψος χωρίς περιτύλιγμα | 160 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 433.420 MHz |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής | 1.374 W |
| Ελάχιστη τάση | 207 V |
| Μέγιστη τάση | 253 V |
| Κεραία | Ενσωματωμένη |
| Αριθμός κλώνων του καλωδίου | 2 |
| Τμήμα καλωδίων | 0.75 mm² |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Pure |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 50 °C |
| Ελάχιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία αποθήκευσης | 70 °C |
| Προσαρμογή | PURE/ΛΕΥΚΟ |