Βάση Προϊοντικής Ενημέρωσης
SUNIS WIREFREE RTS
Ref : 9013075 - SUNIS SENSOR RTS WIREFREE
SUNIS WIREFREE RTS
| Εφαρμογές | ||
|---|---|---|
| Τέντα / Εξωτερική Περσίδα / Εξωτερική Κάθετη Ρολοκουρτίνα / Εσωτερική σκίαση / Οικιακό Ρολό | ||
| Ενσωματωμένες Τεχνολογίες | Εγγύηση | |
| RTS | 5 χρόνια | |
Λεπτομέρειες και προδιαγραφές
- Ανίχνευση ήλιου
- Χαμηλώνει ή ανεβάζει αυτόματα την τέντα ανάλογα με την ένταση της ηλιοφάνειας και ένα όριο που έχει προκαθοριστεί από τον εγκαταστάτη. - WireFreeTM και 100% αυτόνομη
- Οικονομικό και χωρίς μπαταρίες: φωτοβολταϊκό στοιχείο για πλήρη ενεργειακή αυτονομία, απαιτείται μόνο το φως του ήλιου για την απόκτηση πλήρους ισχύος. - Ειδοποίηση βλάβης
- Κάθε ώρα, αυτόματη αναδίπλωση της τέντας σε περίπτωση προβλήματος λειτουργίας του αισθητήρα.
Εύκολη ρύθμιση ανάλογα με τις ανάγκες του τελικού χρήστη
- Η ευαισθησία στην ηλιοφάνεια μπορεί να ρυθμιστεί σε λίγα δευτερόλεπτα χωρίς εργαλεία
Σε αρμονία με την πρόσοψή σας
- Έξυπνος σχεδιασμός για να τοποθετείται οπουδήποτε στην πρόσοψη, χωρίς καλωδίωση
Άνεση
- Προστατεύει την αυλή και το εσωτερικό του σπιτιού σας από τη φωτεινότητα, την υπεριώδη ακτινοβολία, τη θερμοκρασία
- Δυνατότητα απενεργοποίησης της λειτουργίας του ήλιου
Άλλα έγγραφα & σύνδεσμοι
Οδηγίες Εγκατάστασης
Τεχνικές πληροφορίες
| Δείκτης Προστασίας | IP 44 |
Διαστάσεις |
|
|---|---|
| Πάχος | 50 mm |
| Πλάτος χωρίς περιτύλιγμα | 100 mm |
| Ραδιοσυχνότητα | 433.420 MHz |
| Εμβέλεια σε ανοιχτό πεδίο | 200 m |
| Χρώμα / Φινίρισμα | Μπρονζέ, Μαύρο |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 30 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
| Προσαρμογή | ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ |